wtorek, 4 września 2018

Zapowiedzi września.

Postanowiłam zrobić po raz pierwszy post z zapowiedziami. Przejrzałam strony wydawnictw i wybrałam te książki, które mnie zainteresowały i które chętnie bym przeczytała. Oczywiście to nie wszystkie, które mnie zaciekawiły, wybrałam te, które najbardziej mnie kuszą.

Człowiek z brzytwą - Anna Trojanowska
Wydawnictwo Zysk
Premiera 17 września

I co, przepióreczko? Tak to już jest, kto wodzi innych na pokuszenie, ginie marnie…

Koniec XIX wieku. Letnie upały niemal obezwładniają mieszkańców niewielkiego miasta na Mazowszu. Od fabryki mączki kostnej snuje się woń rozkładu, w starym kościele kobiety modlą się o opiekę do świętej Magdaleny. Narasta atmosfera niepokoju, wieczorami strach wyjść z domu, ale zło nie kryje się w mroku, ono działa pod słońcem…

W Zakładzie Przyrodoleczniczym ginie młoda kuracjuszka. Komisarz Połżniewicz bada okoliczności jej śmierci. Wstępne oględziny wskazują na to, że było to samobójstwo, jednak przeprowadzający badania doktor uważa, że dziewczynę uduszono. Komisarz czuje, że coś przeoczył. Wie, że musi się spieszyć, żeby powstrzymać dusiciela przed następnym atakiem, ale musi też uporać się z ogarniającym go zwątpieniem i osamotnieniem. Następuje wyścig z czasem…

Czego nie powiedziałam - Małgorzata Garkowska
Wydawnictwo Zysk
Premiera 17 września

W imię miłości...

Jak grom z jasnego nieba. Tak wyglądało pierwsze spotkanie Emilii i Roberta. Ona, niepewna siebie młoda kobieta, i on, przebojowy mężczyzna, zaradny i zdecydowany. Wydaje się, że do pełni szczęścia niczego im nie brakuje. Albo prawie niczego…

Marzenie Roberta rodzi kłamstwo, kłamstwo budzi demony przeszłości. Emilia wraca wspomnieniami do czasów, gdy była nastolatką. Zakochaną nastolatką. Dla miłości gotową zrobić wszystko. Nie wiedziała jednak, jaką cenę przyjdzie jej za to zapłacić…
                                                        
Odkąd odeszła - Susan Lewis
Wydawnictwo Kobiece
Premiera 14 września

Angee jest byłą detektyw, której małżeństwo się rozpada. Kiedy młoda studentka ginie bez śladu, kobieta rzuca się w wir poszukiwań. W tym samym czasie znana i lubiana w mieście Rowzee odkrywa, że jest śmiertelnie chora. Kobiety jeszcze nie wiedzą, że och drogi się skrzyżują i wspólnie odkryją sekret, który odmieni ich życie.
Pozwól mi zostać - Tijan
Wydawnictwo Kobiece
Premiera 7 września

Mackenzie trafiła do pokoju Ryana przez przypadek. Praktycznie go nie znała. Była w obcym domu, wśród obcych ludzi, a tę noc miała spędzić w pokoju jego siostry. Kiedy zorientowała się, że się pomyliła nie poczuła zażenowania, nie chciała odejść. Poczuła w końcu, że może złapać oddech. Tej nocy życie Mackenzie na zawsze się zmieniło. Kilka godzin wcześniej jej siostra odebrała sobie życie.
Skaza - Robert Małecki
Wydawnictwo Czwarta Strona
Premiera 5 września

SĄ CIAŁA, NIE MA ZBRODNI.
TYLKO KRZYK Z PRZESZŁOŚCI DOMAGA SIĘ PRAWDY.
Zimą 2018 roku ze skutego lodem jeziora zostają wyciągnię­te zwłoki nastolatka. Patolog jest pewien, że śmierć chłopca nastąpiła w wyniku utonięcia. Znamion przestępstwa nie nosi też ciało starszego, bezdomnego mężczyzny o nieustalonej tożsamości. Oba zgony łączy tylko mroźna noc. A to niestety za mało, by rozpocząć śledztwo. Jednak zdaniem komisarza Bernarda Grossa pytań w obu sprawach jest więcej niż odpowiedzi. I kiedy zacznie je za­dawać, mieszkańcy pobliskiego miasteczka nabiorą wody w usta. Gross przekonuje się z czasem, że ich milczenie to mur, za którym czają się duchy przeszłości.

Tańczące martwe dziewczynki - Graham Masterton
Wydawnictwo Albatros
Premiera 19 września

W szkole tańca w centrum Cork wybucha pożar. Trzynaście utalentowanych dziewcząt ginie w płomieniach. Prowadząca śledztwo nadinspektor Katie Maguire dopatruje się w tym celowego działania i łączy pożar z innymi nawiedzającymi wcześniej miasto. Zwłaszcza z jednym, którego ofiary już nie żyły, kiedy pojawiły się pierwsze płomienie. Żeby znaleźć sprawcę, musi wejść w nowy dla niej świat irlandzkiego tańca ludowego – pełen nieposkromionych ambicji i zawiści – i stawić czoło najbardziej bezwzględnemu zabójcy, z jakim miała dotąd do czynienia.

Najszczęśliwsza - Max Czornyj
Wydawnictwo Filia
Premiera 5 września

Dawid Kaster dostaje list od byłej żony. Problem w tym, że Ilona została zamordowana cztery lata temu. Mimo to charakter pisma i treść nie pozostawiają wątpliwości. To musi być ona.
Krótka wiadomość przywołuje demony przeszłości. Na tym jednak nie koniec, bowiem mężczyzna wkrótce otrzymuje kolejny niespodziewany prezent.
Czy zabójca Ilony prowadzi z Dawidem sadystyczną grę? A może kobieta żyje, a cztery lata temu doszło do niewyobrażalnej pomyłki? Z każdą kolejną wskazówką Kaster jest coraz bliżej odkrycia prawdy. A ta zaprowadzi go wprost do piekła.
Thriller psychologiczny autora bestsellerowego GRZECHU.
Sprawdź, jak niewiele dzieli idealne życie od przerażającego kłamstwa.


Podejdź bliżej - Rachel Abbott
Wydawnictwo Filia
Premiera 19 września

W parku zostają odnalezione zwłoki kobiety. Na jej ciele nie ma żadnych śladów przemocy, nie wiadomo jak zginęła. Inna ucieka przed swoim socjopatycznym partnerem, który ją prześladuje. Ale prędzej czy później będzie musiała wrócić.
W niewyjaśnionych okolicznościach znika jeszcze kilka innych kobiet, a łączy je tylko jedna rzecz – kiedyś dokonały złego wyboru. Nie mają wpływu na to, że wkrótce staną się sobie bardzo bliskie…
Dla Toma Douglasa szykuje się jedno z najtrudniejszych śledztw w jego karierze. Czy ktoś manipuluje kobietami, prowadząc własną mroczną grę? Jedno jest pewne: jeśli Douglas się nie pospieszy, wkrótce mogą pojawić się kolejne ofiary…


Popielate laleczki - Hanna Greń
Wydawnictwo Replika
Premiera 18 września

Dwudziestoletnia Beata Szymanowska, nazywana zdrobniale Tulą, przypadkowo otwiera wiadomość adresowaną do swojej matki, Astridy, i dowiaduje się, że ta jest szantażowana i że zgodziła się zapłacić żądaną kwotę. Tula nie wie, jakie informacje mógłby ujawnić prześladowca, jednak nie zamierza się z tym godzić i postanawia włączyć się do akcji. W imieniu matki umawia się z mężczyzną na spotkanie – ma zamiar je nagrać i zastosować odwrotny szantaż – ona nie upubliczni nagrania, jeśli mężczyzna zostawi jej matkę w spokoju. Po przybyciu na miejsce okazuje się jednak, że siedzący tam mężczyzna jest martwy. Po trzech latach sytuacja się powtarza. W poczcie Asty znowu pojawia się wiadomość z żądaniem pieniędzy i znowu Tula przejmuje kontrolę, lecz i tym razem w umówionym miejscu zastaje leżące na ulicy zwłoki. Aspirant Mirosław Ostaniec z zapałem zabiera się za rozwiązywanie swojej pierwszej samodzielnie prowadzonej sprawy. Wspólnie z komendantem Konradem Procnerem znajdują kolejne powiązania pomiędzy zamordowanymi mężczyznami. Tymczasem Tula dochodzi do własnych wniosków – dobrze zna osobę, której mogło zależeć na „uciszeniu” szantażystów. Postanawia za wszelką cenę chronić matkę, mimo że Asta zachowuje się coraz dziwniej…


Cynamonowe dziewczyny - Hanna Greń
Wydawnictwo Replika
Premiera 18 września

W Bielsku-Białej w dziwnych okolicznościach ginie policjant, który zajmował się sprawą morderstwa młodej dziewczyny. Ktoś chciał zostawić obok niego tajemniczą wiadomość - różę bez kolców, która tym razem omyłkowo trafia w inne miejsce. Morderca jest bardzo pewny siebie i czuje się bezkarny – mimo że policja odnajduje kolejne ciała jego ofiar. Młode dziewczyny o podobnym wyglądzie są bezlitośnie kaleczone i wykorzystywane, a ich napastnik coraz częściej wyrusza na kolejne polowania. Dwóch młodych policjantów łączy siły by schwytać psychopatę, zanim ten skrzywdzi następną dziewczynę.


Ucieczka przed życiem - Ewa Bauer
Wydawnictwo Szara Godzina
Premiera 7 września

Matka i córka. Dwa różne światy.
Cecylia nie potrafi sprostać oczekiwaniom rodzicielki. Ucieka od życia, zamykając się w wyimaginowanej rzeczywistości. Czy przyjaźń, która – zdaniem matki – nigdy nie powinna się zdarzyć, pozwoli okiełznać lęki?
Najnowsza książka Ewy Bauer to niezwykła opowieść o tym, jak ważne jest okazywanie rodzicielskiej miłości, akceptacja odmienności i wzajemny szacunek.

Wybacz mi - Karolina Klimkiewicz
Wydawnictwo Szara godzina
Premiera 18 września

W dniu urodzin Emilia otrzymuje zagadkowy list od swojej matki. Kobieta porzuciła córkę, gdy ta miała niespełna dwa latka. Od tego czasu dziewczyna żyje w przeświadczeniu, że była niekochana. Ciężar, jaki nosi w sercu, wypalił głębokie piętno.
Gdy otrzymuje prośbę o spotkanie, nie waha się, by rozliczyć matkę, która zabrała jej to, co najcenniejsze – poczucie miłości. Bieszczady jednak skrywają więcej tajemnic, niż Emilia mogła przypuszczać. Okazuje się, że nic nie jest oczywiste.
Czy będzie w stanie wybaczyć mamie oraz… sobie?


Skradzione małżeństwo - Diane Chamberlain
Wydawnictwo Prószyński
Premiera 18 września

Rok 1944. Młoda Tess DeMello niespodziewanie zrywa zaręczyny z ukochanym mężczyzną i wyprowadza się z Baltimore do Hickory, małego miasteczka na południu Stanów Zjednoczonych, aby tam poślubić człowieka, którego widziała tylko jeden raz w życiu. Nowe otoczenie – teściowa, młoda szwagierka, przyjaciele domu, a także mieszkańcy Hickory – nie odnosi się przyjaźnie do obcej, która pojawiła się całkiem nieoczekiwanie i sprzątnęła jedną z najlepszych partii w mieście, bogatego właściciela fabryki mebli. Henry Kraft jest człowiekiem skrytym i melancholijnym, a po cichym i skromnym cywilnym ślubie małżeńskie życie młodej pary w zasadzie nie istnieje. Tess szybko zaczyna rozumieć, że wpadła w pułapkę bez wyjścia, tym bardziej że odchodząc, spaliła za sobą wszystkie mosty, a jej matka niedawno zmarła. W gęstniejącej atmosferze niechęci i sekretów życie wkrótce staje się nie do zniesienia.
Kiedy w regionie wybucha epidemia polio, mieszkańcy Hickory zbiorowym wysiłkiem w ciągu zaledwie pięćdziesięciu czterech godzin uruchamiają w swoim mieście specjalistyczny szpital. Tess, dyplomowana pielęgniarka, wbrew woli męża zgłasza się do pracy i wśród pacjentów, przeważnie dzieci, na nowo odnajduje sens życia. Tymczasem postępowanie Henry’ego z dnia na dzień budzi w niej coraz więcej podejrzeń. Czy zdoła wyjaśnić tajemnice swojego małżeństwa i wyprowadzić swoje życie na prostą?


Moja słodka Audrina - Virginia C. Andrews
Wydawnictwo Prószyński
Premiera 20 września

W pięknym, położonym w lesie domu mieszka z pozoru szczęśliwa, zamożna rodzina. Dom jednak kryje w sobie mroczną tajemnicę...
Audrina zawsze chciała być taka jak siostra, wiedziała jednak, że rodzice nigdy nie pokochają jej tak, jak kochali tamtą. Nieżyjąca siostra Audriny była ukochanym, rozpieszczanym dzieckiem. Jak zginęła? Kim była i kim miała się stać? Co kryło się za tajemnicą, którą znali wszyscy z wyjątkiem Audriny?

W ukryciu - Lisa Gardner
Wydawnictwo Sonia Draga
Premiera 12 września

Bobby Dodge, niegdyś snajper w Stanowym Wydziale do Zadań Specjalnych Policji w Massachusetts, dziś świeżo upieczony detektyw zostaje poproszony przez sierżant policji bostońskiej, D.D Warren, o pomoc w rozwikłaniu tajemniczej zbrodni sprzed lat. W ruinach dawnego szpitala psychiatrycznego grupa dzieciaków dokonała przypadkiem przerażającego odkrycia. W podziemnej kryjówce bezwzględny morderca pozostawił przed laty swoje trofea. Wszystkie były drobne. Wszystkie były nagie. Wszystkie płci żeńskiej. Zmumifikowane ciała sześciu małych dziewczynek.Śladów jest niewiele, zaledwie kilka dowodów zebranych na miejscu zbrodni, w tym medalion przywieszony do jednego z worków, na którym wygrawerowano imię „Annabelle M.Granger”. Bobby nie przypuszcza nawet, jak skomplikuje się sprawa, gdy okaże się, że prawdziwa Annabelle żyje, a ktoś w dalszym ciągu czyha na jej życie.


Kochać mocniej - Lisa Gardner
Wydawnictwo Sonia Draga
Premiera 12 września

Brian Darby leży martwy na kuchennej podłodze. Jego żona, funkcjonariuszka policji stanowej, Tessa Leoni, twierdzi, że zastrzeliła go w obronie własnej, a sińce na jej ciele przemawiają za tym, że mówi prawdę. Dla doświadczonej detektyw D.D. Warren powinna to być banalna sprawa. Tylko gdzie się podziała ich sześcioletnia córeczka? Sledztwo nabiera rozmachu, przeobrażając się w gorączkowe i szeroko zakrojone poszukiwania zaginionego dziecka, a Warren musi połączyć siły ze swym byłym partnerem, Bobbym Dodge’em, aby przebić się przez mur policyjnych układów, starając się zgłębić mechanizmy rządzące psychiką funkcjonariuszki i odsłaniając jej rodzinne sekrety. Czy wyszkolona policjantka faktycznie mogłaby zastrzelić swojego męża? Czy matka skrzywdziłaby własne dziecko?

Rok we mgle - Michelle Richmond
Wydawnictwo Otwarte
Premiera 20 września

W gęstej mgle? W falach Pacyfiku? Na parkingu? W ciężarówce nieznajomego? Gdzie zniknęłaś? Abigail i Jake wkrótce zamierzają się pobrać. Abigail jest młodą fotografką, która po tragicznej śmierci partnera układa sobie życie na nowo. Jake rozstał się z żoną. Samotnie wychowuje sześcioletnią córeczkę Emmę. Pewnego dnia Abigail wybiera się z dziewczynką na plażę. Kiedy robi zdjęcia, traci ją z oczu na kilkanaście sekund. Kilkanaście sekund, które zmieni się w najgorszy rok jej życia... Co byłabyś w stanie zrobić, by odnaleźć ukochane dziecko?


Zanim mnie znajdą... - Terri Blackstock
Wydawnictwo Dreams 
Premiera 21 września

Czy Dylan podąża za Casey, by ją ukarać czy raczej ochronić? Casey Cox nadal ucieka przed karą za morderstwo, którego nie popełniła. Dylan Roberts – najbardziej zawzięty z tych, którzy jej szukają – wciąż jest na jej tropie. Tymczasem wysyłane przez niego w tajemnicy e-maile sugerują, że zna prawdę i chce jej pomóc. Pozwolił dziewczynie zbiec, kiedy miał ją na wyciągnięcie ręki, ale odkrywanie prawdy nie przychodzi łatwo. Zbierając dowody przeciwko prawdziwym zabójcom przyjaciela, Casey natrafia na kolejną niesprawiedliwość. Żeby zwalczyć zło, ryzykuje nawet własnym bezpieczeństwem. Jednak nie ma wątpliwości… jeśli zostanie zatrzymana – zginie, zanim przekroczy próg celi. W tej wciągającej kontynuacji bestsellera USA Today zło jeszcze raz próbuje wyciągnąć Casey z ukrycia… Czy światełko, które widzi w tunelu, okaże się prawdziwe? Czy Dylan jest pomocą zesłaną przez niebo, czy kolejnym cierniem, który wbije się w jej serce?

Mury - Hollie Overton
Wydawnictwo Czarna Owca
Premiera 19 września

CZY ZABIŁBYŚ, BY RATOWAĆ SWOJĄ RODZINĘ?
Praca w więzieniu dla skazanych na śmierć nie była szczytem marzeń Kristy Tucker, ale kobieta jest wdzięczna za zajęcie, dzięki któremu może utrzymać syna i chorego ojca. Kiedy poznaje Lance’a Dobsona, wierzy, że jej życie odmieni się na lepsze. Po ślubie okazuje się jednak, że znalazła się w piekle pełnym przemocy i strachu. Kristy jest twarda i gdy brutalność Lance’a się nasila, zastanawia się, czy nie wprowadzić w czyn pomysłu podsuniętego jej przez więźniów, z którymi pracowała. Teraz musi zdecydować, czy zaryzykuje wszystko, by chronić rodzinę. Czy dysponuje środkami, które pozwolą jej popełnić przestępstwo doskonałe?


Obserwuję cię - Teresa Driscoll
Wydawnictwo SQN
Premiera 19 września

Kiedy Elle Longfield spotyka w pociągu dwóch młodych mężczyzn rozmawiających z nastoletnimi dziewczynami, nie widzi w tym nic niepokojącego, dopóki nie dowiaduje się, że właśnie opuścili więzienie. Natychmiast odzywa się w niej instynkt macierzyński, ma syna w podobnym wieku. Ostatecznie przenosi się do innego wagonu, nie chcąc się wtrącać. Nazajutrz okazuje się jednak, że jedna z dziewczyn, Anna, zaginęła. Elle zgłasza się na policję.

Po roku Anna ciągle jest uznana za zaginioną, a Elle zaczyna dostawać anonimowe pogróżki. Tropy prowadzą do matki zaginionej dziewczyny, jednak podejrzenia wynajętego detektywa skupiają się na innych członkach rodziny i przyjaciołach, którzy najwyraźniej mają coś do ukrycia. Za to wszyscy bacznie obserwują Elle.


Wybraliście coś dla siebie? Zainteresował Was jakiś tytuł z moich propozycji czy czekacie na jakąś książkę, której nie wymieniłam?

50 komentarzy:

 1. Wszystkie sa ciekawe wszywszys cheychę bym przeczytała. Tylko czasu ciągle mało 😉 najbardznaj chyba jednak człowiek z brzytwą mnie zaintrygował 😀

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie ja też wszystkie bym przeczytała. :D

   Usuń
 2. No mnie akurat żadna nie zainteresowała.
  Pozdrawiam :)
  https://life-ishappiness.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Kilka tytułów z zaprezentowanych przez Ciebie naprawdę mnie zainteresowało. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Na razie nic mnie nie kusi, ale to dobrze, bo robię sobie book buying ban :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiele dobrych książek na nas czeka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cynamonowe dziewczyny i Obserwuję cię czytałam - bardzo polecam obie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Opis pierwszej ksiązki mnie zaintrygował ;) Kto wie? Może przeczytam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też opis zaciekawił i kusi mnie ta książka. :)

   Usuń
  2. Jeśli ją przeczytamy musimy wymienić się wrażeniami :)

   Usuń
 8. Czytałam ,,Obserwuję cię" i była całkiem w porządku, ale raczej na jeden raz, bo szału też nie ma :p
  Reszta zapowiedzi mnie nie interesuje, ale mam za to kilka innych na które czekam z niecierpliwością :)

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♡
  Szelest Stron

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie książka ''Obserwuje Cię'' kusi, jestem ciekawa czy mi się spodoba. :)

   Usuń
 9. Mam chrapkę przede wszystkim na nową powieść Diane Chamberlain, ale książki Hanny Greń również mnie zaciekawiły. Z niecierpliwością oczekuję również na ,,Rok we mgle" - musi to być bardzo pasjonująca lektura! :)
  Pozdrawiam! włóczykijka z Imponderabiliów literackich

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe tytuły wybrałaś, też chętnie przeczytałabym te książki. :)

   Usuń
 10. Nie miałam zielonego pojęcia że w Polsce pojawi się kolejna książka Virginii C. Andrews, więc jestem zaskoczona. Muszę koniecznie przeczytac bo kwiaty na poddaszu były genialne 💞

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też ''Kwiaty na poddaszu'' bardzo wciągnęły i chcę przeczytać inne książki autorki. ;)

   Usuń
 11. Troche tego jest co mnie zainteresowalo i mam nadzieję że nie zbankrutuje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz jest tyle ciekawych zapowiedzi, że też się tego obawiam. :D

   Usuń
 12. Kilka tytułów przypadło mi do gustu, na pewno niektóre przeczytam.
  http://recenzentka-doskonala.blogspot.com/2018/08/francuskie-lato-wierna-tobie.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że kilka tytułów Cię zainteresowało. :)

   Usuń
 13. Widzę tu dużo tytułów dla siebie, ale jak na razie mam sporo do czytania, więc zakupy książkowe będą musiały poczekać. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Wrzesień zapowiada się naprawdę fantastycznie! Już zapisałam sobie kilka tytułów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, pojawi się sporo ciekawych książek. :)

   Usuń
 15. Dużo ciekawych książek, ale na pewno nie starczyłoby mi września na ich przeczytanie :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Pozwól mi zostać i Obserwję cie bym przeczytała :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Słyszałam wiele dobrych opinii o ,,Obserwuje cię" i jestem ciekawa tej książki. Na pewno postaram się ją przeczytać :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 18. Wiele z tych książek mnie ciekawi, jednak najbardziej mnie intryguje Wybacz mi pani Karoliny Klimkiewicz. Chętnie się dowiem, czy jej warsztat pisarski się poprawił. ;)

  DEMONICZNE KSIĄŻKI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Autorki jeszcze nie znam, ale ta nowa książka mnie kusi. :)

   Usuń
 19. Sporo tych nowości - niezła mieszanka gatunkowa.
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 20. Kilka tytułów mnie zainteresowało :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Obserwuję Cię i Rok we mgle to moje must read :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Chyba moja wypowiedź nie będzie oryginalna lecz muszę to napisać: Biorę wszystko !!! 😂 I właśnie w takich chwilach, mój portfel zaczyna płakać nad swym kruchym pieniężnym życiem. Kochana świetne propozycje 😘

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też każda z nich zainteresowała i jak tu się zdecydować na tylko kilka tytułów. :D

   Usuń
 23. Mnie akurat nic, ale to dlatego, że ostatnio mało czytam non fiction :)

  OdpowiedzUsuń
 24. "Obserwuję cię" zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Książka, którą warto przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 25. Łukasz Korolczuk23 września 2018 01:41

  Przeczytałem trzy książki z zaproponowanych wyżej i, jak dotąd, największym odkryciem okazała się książka "Obserwuję Cię". Jest inna niż pozostałe, odbiega stylem i historią. Nie jest kolejnym szwedzkim kryminałem pisanym na "jeden kopyt".

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. Chętnie zajrzę również na Twojego bloga. :)

Copyright © 2016 Czytam wszystko. , Blogger